Konfliktai darbo grupėse

Jūsų nuomonė, kokiais būdais būtų galima išspręsti konfliktus ir užkirsti kelią grupės iširimui?

  1. Išklausyti vienas kitą, kalbėtis ir spręsti iškilusius nesutarimus
  2. Atvirumu, pagalba, demokratija, gilesniu žvelgimu į nuomones, jų pliusus ir minusus, jų aptarimu
  3. Išklausyti ir priimti kompromisus, būti geranoriškam ir supratingui.
  4. Įsiklausymas į konflikto kylančią priežastį, išreikštas supratingumas visoms pusėms, nuomonėms ir kompromiso ieškojimas.
  5. rasti kompromisa
  6. Pakeisti vietoj keletos piktu zodziu i avelnesnius, taip grupes nariui nesudarant neigiamu emociju. Pvz: vietoj pasakymo mane nervina ar man labai nepatinka si situacija, pakeisti i as esu siek tiek sunerimes del esamos situacijos, ar gali man pagelbeti?
  7. Greitai ieškoti bendrų temų, įjungti humorą
  8. Kalbėtis,aiškintis problemas ramiai,nekonfliktuojant:) jeigu yra noras konfliktuotis,tai išeikite gryno oro pakvėpuoti;)
  9. aptarti konflikta ir priimti bendra sprendima.
  10. Paminti savo ambicijas ir žiūrėt bendro tikslo.Taip pat, jog alga ar priedai būtų mokami už komandinį darbą jei tai apmokamas darbas.