13. Žmonės į kiną eina vieni, porose arba su draugų kompanija. Išvardinkite, Jūsų manymu, dėl kokių priežasčių asmenys renkasi vienokį ar kitokį būdą?
- Nuo gyvenimo būdo
- neeina su poromis, nes jų neturi. Vieni eina, nes nėra draugų, kurie eitų.
- Idomiau ziureti filma, galima ji aptarti.
- del zanro, filmo rimtumo, ar tuo metu gali prisijungti zmoniu, ar laisvas tik jis vienas
- Viskas priklauso nuo filmo žanro
- po filmo kyla diskuskusija
- priklauso nuo to, į kokį filmą eina