Kinas

13. Žmonės į kiną eina vieni, porose arba su draugų kompanija. Išvardinkite, Jūsų manymu, dėl kokių priežasčių asmenys renkasi vienokį ar kitokį būdą?

  1. Nuo gyvenimo būdo
  2. neeina su poromis, nes jų neturi. Vieni eina, nes nėra draugų, kurie eitų.
  3. Idomiau ziureti filma, galima ji aptarti.
  4. del zanro, filmo rimtumo, ar tuo metu gali prisijungti zmoniu, ar laisvas tik jis vienas
  5. Viskas priklauso nuo filmo žanro
  6. po filmo kyla diskuskusija
  7. priklauso nuo to, į kokį filmą eina