Kinas

13. Žmonės į kiną eina vieni, porose arba su draugų kompanija. Išvardinkite, Jūsų manymu, dėl kokių priežasčių asmenys renkasi vienokį ar kitokį būdą?

  1. priklauso nuo zmogaus
  2. Jiems taip patogu.
  3. priklauso nuo to kaip tą laiką traktuoja: laisvalaikis, pasimatymas ir pramoga.
  4. Atsižvelgdami į situaciją ir savo norus
  5. Nes kiekvienam kinas reiškia kažką kito. Vieniems tai pramoga, kitiems asmeninė patirtis.
  6. Dėl pačio filmo prasmės žmogui
  7. Arba eina tik tam, kad pabūti su draugais, arba eina kažko išmokti ir patirti, kur kompanija nėra reikalinga.
  8. Jei su draugais, tai del pramogos, jei vieni, tikrausiai renkasi labiau psichologini ar filosofini kina, kur kompanija nereikalinga, eini del ziniu, ar tiesiog patirti kino meditacija.
  9. Asmeniskai man priklauso nuo filmo bei nuotaikos.
  10. Vieni nemėgsta kompanijos, nes gali susikoncentruoti ant filmo; kiti taip praleidžia laiką su artimais