Kinas

13. Žmonės į kiną eina vieni, porose arba su draugų kompanija. Išvardinkite, Jūsų manymu, dėl kokių priežasčių asmenys renkasi vienokį ar kitokį būdą?

  1. Del asmeniniu savybiu.
  2. nes jiems tai patinka
  3. Kompanijose linksmiau, galima iškart pasidalinti įspūdžiais
  4. Dėl savo charakterio.
  5. Ziurint su kuom nori praleisti laika. Kartais ka tik susipazine mergina su vaikinu eina i kina, kad arciau pabuti vienas kito ir labiau pazinti. Einant su draugais, tiesiog gero laiko praleidimas. Einu su savo vyru i kina kaip su draugu, su kuriuo galiu pasijuokt, pasilinksmint ir viska aptart daug geriau nei su drauge kuri isizeis del mano atvirkscios jai nuomones.
  6. Skirtingi zmones; skirtingos situacijos lemia toki pasirinkima
  7. Smagiau keliese, gali pakomentuot vieną ar kitą situaciją, po filmo jį aptart.
  8. kaip smagiau patogiau
  9. Nori praleisti vakara kartu
  10. kaip kam patinka