Visada drąsesniam ir lengvai bendraujančiam vaikui yra lengviau tarp kitų ar svetimoje aplinkoje.
Komunikavimas padeda vaikui ugdytis visapusiškai
Ne kiekvienas tėvas sugeba būti kelrode žvaigžde.o būdamas tinkamoje aplinkoje vaikas iš to mokosi.
Komunikacija reiškia santykį su kitu.
Vaikas jau didelis jis jau daug ka sugeba ir nereikia laukti kol vaikais prades eiti į mokyklą.
Vaikas geba bendrauti su kitais vaikais ir suaugusiaisiais.
Manau svarbu, kad vaikas nuo mažens mokintųsi bendrauti, kuo greičiau tuos įgudžius įgauna, tuo jam lengviau adaptuotis bet kurioj aplinkoj
Nes taip manau! ;)
Auginu trečią vaiką
Nes taip yra :)