Nes kiekvienas asmuo gyvenime padaro mažesnę ar didesnę įtaka
Tėvai yra bendravimo pavyzdys, vaikai stebi suaugusiuosius.
Viskas prasideda nuo šeimos.
Kiekvienas žmogus iš artimųjų, draugų ar pažįstamų vaiką gali ko nors išmokyti, duoti, turtinti žodyną ir dar kitaip ugdyti bendravimo įgūdžius
Sakyčiau, visi variantai svarbūs, tik nevienodai
Todėl kad su visais bendrauja ir iš visų pasiima kas atrodo jam įdomiausia.
Būna įvairių situacijų, tėvai gal būt gali padėt namuose, pedagogai ugdimo istaigoj, giminaičiai svečiuose. Todėl visi savotiškai svarbūs.
Nes jie daugiausia laiko prlaeidzia su vaikais
Tėvai daro didžiausią įtaką, nes šeima formuoja vaiko bendravimo įgūdžius, kiti tik padeda.
.