Ketverių – penkerių metų amžiaus vaikų komunikacijos ugdymas šiuolaikine grožine vaikų literatūra.

8. Kodėl taip manote?

  1. Todėl, kad vaikai daugiausiai laiko praleidžia su tėvais. Jie elgsis, kaip tėvai elgiasi. Visa atrama ir pasitikėjimas vaikams yra TĖVAI
  2. Nes ne tik pedagogai atsakingi už vaiką, darbas su tėvais seneliais labai svarbus
  3. Ikimokyklinio amžiaus vaikų bendravimo įgūdžius labiausiai ugdo bendravimas su bendraamžiais ir vyresniais broliais ar seserimis.
  4. Nes visi prisideda ir įtakoja ugdymąsi.
  5. Kiekvienas prisidedame prie vaiko ugdymo
  6. Vaikas su visais turi kontaktą. Nors tokiam amžiui tikiu daugiausia daro įtaka tėvai.
  7. Nes vaikai is visko mokosi.
  8. Nes visa aplinka, kuri sipa vaikus ir visi žmonės su kuriais jis bendrauja praplėčia jo akiratį bei žodyną.
  9. Daugiausiai laiko praleidžia vaikai su tevais ir didesnę įtaką gali padaryti
  10. Bendravimo įgūdžai atsiranda bendraujant su įvairaus amžiaus, lyties, klasės žmonėmis