Ketverių – penkerių metų amžiaus vaikų komunikacijos ugdymas šiuolaikine grožine vaikų literatūra ikimokyklinio ugdymo įstaigose.

10. Kodėl taip manote?

  1. 4-5m vaikai dar neskaito, jie klausosi, kalba.
  2. Ikimokykliniame amžiuje, vaikas geba klausyti ir kalbėti.
  3. Nes klausymas ir kalbėjimas vyksta kur kas dažniau nei rašymas ar skaitymas
  4. Ikim. a. ne visi vaikai skaito ir rašo.
  5. Tokio amžiaus vaikai paprastai patys neskaito ir nerašo, todėl mes aplinkiniai turime jiems skaityti ir su jais bendrauti.