Ketverių – penkerių metų amžiaus vaikų komunikacijos ugdymas šiuolaikine grožine vaikų literatūra ikimokyklinio ugdymo įstaigose.

4. Kodėl taip manote?

  1. Komunikavimas, kai vienas perduoda, o kitas priima informaciją ir nesvarbu kokiu būdu
  2. Mes bendraujame žodžiais, ženklais, gestais.
  3. Žmonės skirtingi, tai ir bendravimo būdai skiriasi.
  4. Komunikacija, tai bendravimas.
  5. Tidėl kad viskas svarbu, komunikavimas prasideda nuo gestų , signalų ir su metaus vis tobulėja vaikui prireikia sudėtingesnių gebėjimų
  6. Todėl, kad komunikuoti galime visaip.
  7. Komunikacija tai bendravimas į kurį įeina žodžiai, gestai, perduodama informacija
  8. Vienas nuo kito neatsiejami.
  9. Komunikuoti galima ne tik "akis į akį" tai plati sąvoka. Dalinimasis informacija, bendraujant ne tik gyvai, bet ir online. Bet koks kontaktas su kitų asmeniu manau gali būti įvardijamas kaip komunikavimas
  10. Nes dalyvauja kalbėtojas ir klausytojas.