Ketverių – penkerių metų amžiaus vaikų komunikacijos ugdymas šiuolaikine grožine vaikų literatūra ikimokyklinio ugdymo įstaigose.
4. Kodėl taip manote?
Komunikavimas, kai vienas perduoda, o kitas priima informaciją ir nesvarbu kokiu būdu
Mes bendraujame žodžiais, ženklais, gestais.
Žmonės skirtingi, tai ir bendravimo būdai skiriasi.
Komunikacija, tai bendravimas.
Tidėl kad viskas svarbu, komunikavimas prasideda nuo gestų , signalų ir su metaus vis tobulėja vaikui prireikia sudėtingesnių gebėjimų
Todėl, kad komunikuoti galime visaip.
Komunikacija tai bendravimas į kurį įeina žodžiai, gestai, perduodama informacija
Vienas nuo kito neatsiejami.
Komunikuoti galima ne tik "akis į akį" tai plati sąvoka. Dalinimasis informacija, bendraujant ne tik gyvai, bet ir online. Bet koks kontaktas su kitų asmeniu manau gali būti įvardijamas kaip komunikavimas