Ketverių – penkerių metų amžiaus vaikų komunikacijos ugdymas šiuolaikine grožine vaikų literatūra ikimokyklinio ugdymo įstaigose.

4. Kodėl taip manote?

  1. Nes visai apima komunikacija
  2. Komunikacija duoda daug naudos, ne tik informacija, patirties dalinimas. Vaikas bendraudamas greičiau, geriau vystosi, tobulinasi.
  3. Nes, komunikacija neapsiriboja tik patirties dalinimusi per žodžius, kalboje naudojami ir įvairūs ženklai, gestai, kuriuos vaikas ar pedagogas naudoja kalboje.
  4. Nes komunikuoti galima įvairiai
  5. Vartodami kalbą siekiame, kad ji būtų išraiškinga, skambi, jausminga. Jos pagalba žmogus geba gauti arba perteikti informaciją. Geba keistis informacija, patirtimi, perteikia savo emocijas, jausmus. Komunikacija - tai ne tik kalbėjimas, bet ir klausymas pašnekovo, stebėjimas jo emocijų, kūno kalbos,gestikuliacijos.
  6. Komunikuoti galima ir gestais ir perduoti patirtį ir keistis turima informacija.
  7. Komunikacija, mano supratimu, yra bendravimas įvairiais būdais, metodais dėl įvairių priežasčių, kaip informacijos ar patirties keitimusi.
  8. Dėl to kad viskas yra aktualu ir reikalinga.
  9. Nes tai geriausia.
  10. Komunikuodamiperduodame žvaigždė g CD V mvieni kitiems ir informaciją, ir patirtį, ir jausmus, ir svajones... Tą patį gauname ir iš kito komunikuojančiojo.