Kodėl šiuo metu laiku dažniausiai keliaujate?
- Nes silta
- Dėl žmonos ir vaikų atostogų.
- Nes darbo pobūdis leidžia keliauti tik vasarą. Taip pat keliauju su kuprine ant pečių, todėl geriau šiltu oru (mažiau daiktų ant pečių tenka nešti).
- del pasiulos, kainu
- del oro temperaturos, silumos, pasiulos
- todel, kad tai vienintelis metu laikas ,kuomet turiu daugiau laisvo laiko
- Dėl mažesnių skrydžiu kainos.