Kelionės

Kodėl šiuo metu laiku dažniausiai keliaujate?

  1. Nes lengva darbe pasiimti atostogas ir geri orai.
  2. Atostogos tuo metų laiku.
  3. Nes mėgstu slidinėti.
  4. Tik dėl to, kad dažniausiai būna daugiau laisvo laiko. Ir dar, žinoma, dėl orų. Bet labiausiai norėtųsi keliauti pavasarį, kuomet sezono karštinė dar neįsibėgėjo, orai neužkaito ir visas pasaulis nepradėjo keliauti tuo pačiu metu. : )
  5. Nes šilta
  6. Palankesnes oro salygos
  7. daugiausia laisvo laiko
  8. Nes tai siltasis metu laikad
  9. Mažiau darbo, daugiau pasiūlymų iš draugų.
  10. Geriausiai susiderinu su darbais