Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
↩ Rezultatai
Kelionės
Kodėl šiuo metu laiku dažniausiai keliaujate?
Nes lengva darbe pasiimti atostogas ir geri orai.
prieš beveik 11m.
Atostogos tuo metų laiku.
prieš beveik 11m.
Nes mėgstu slidinėti.
prieš beveik 11m.
Tik dėl to, kad dažniausiai būna daugiau laisvo laiko. Ir dar, žinoma, dėl orų. Bet labiausiai norėtųsi keliauti pavasarį, kuomet sezono karštinė dar neįsibėgėjo, orai neužkaito ir visas pasaulis nepradėjo keliauti tuo pačiu metu. : )
prieš beveik 11m.
Nes šilta
prieš beveik 11m.
Palankesnes oro salygos
prieš beveik 11m.
daugiausia laisvo laiko
prieš beveik 11m.
Nes tai siltasis metu laikad
prieš beveik 11m.
Mažiau darbo, daugiau pasiūlymų iš draugų.
prieš beveik 11m.
Geriausiai susiderinu su darbais
prieš beveik 11m.
«
1
2
3
4
5
S
M
L
»