Kelionės

Sveiki, esu Kristina Vilniaus kolegijos pirmo kurso turizmo vadybos studentė. Rengiu atsiskaitymo darbą, šio klausimyno tikslas atskleisti keliautojų poreikius.  Anketa yra anoniminė, užtikrinamas duomenų konfidencialumas. Atsakymai bus naudojami ekonomikos statistikos darbui atlikti.

Jūsų lytis

Jūsų amžius?

Jūsų dabartinė veikla:

Kur Jūs gyvenate?

Kokį poilsio praleidimo būdą dažniau renkatės?

Kuriuo metų laiku dažniausiai keliaujate?

Kodėl šiuo metu laiku dažniausiai keliaujate?

  1. Todėl,kad atostogos.
  2. praleidžiam laiką su vaikais, nes jiems vasaros atostogos. Tik kartais išvykstam žiemą paslidinėti
  3. Nes keliaujam po Lietuvą tai vasara yra galimybė pajausti gamtą ir miegoti po atviru dangum
  4. Gražiausias metų laikas.
  5. Atostogos
  6. Tik tokiu laiku suteikia atostogas
  7. nes noriu prailginti vasara
  8. Grazi atbundanti gamta ir uzsienyje silciau nei Lietuvoje ☺
  9. geras oras
  10. Reikalauja užsiiminėjamas pomėgis
…Daugiau…

Kas jums kelionėje svarbiausia ?

Kaip dažnai keliaujate?

Ar Jūs planuojate kelionę iš anksto?

Iš kur Jūs įprastai gaunate informacijos apie kelionių galimybes?

Kaip Jūs dažniausiai organizuojate savo keliones?

Kiek vidutiniškai pajamų galite skirti kelionei?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą