skatinti dalyvauti žmones, kurie pardavinėjo savo (lietuviškos) gamybos produktus. Neleisti pardavinėti kinietiiškų ir lenkiškų produktų. Manau, kuo viskas lokaliau tuo geriau. Taip pažiūrėti ar vietos nuomos kaina yra neperaukšta ir ar prekybininkams tai apsimoka. Mažiau alkocholio ir mėsų, daugiau veiklų ir žaidimų bei vegetariškų, sveikų patiekalų
Prekių pasirinkimą, geriau būtų daugiau menininkų darbų mažiau šaukštų ir keptuvių. Žmonių srauto reguliavimą, nes kartais, kai perdaug žmonių tai negali nieko jau ir pažiūrėti, būtų protingiau jeigu leistų tam tikrą žmonių kiekkį į tam tikras vietas.
nieko
Neturiu konkrečių pasiūlymų
Daugiau daiktu, negu maisto
Neturiu ką pasiūlyti, viskas tvarkoje.
Viską
Daugiau ero foto
apmažinti žmonių srautus, kažkaip suskirstyti sekcijom tiek prekybininkus, tiek atlikėjus, tik vargu ar tai lengvai padaroma :)