Kaziuko mugės organizavimo analizė

Ką siūlytumėte tobulinti Kaziuko mugėje?

  1. --
  2. skatinti dalyvauti žmones, kurie pardavinėjo savo (lietuviškos) gamybos produktus. Neleisti pardavinėti kinietiiškų ir lenkiškų produktų. Manau, kuo viskas lokaliau tuo geriau. Taip pažiūrėti ar vietos nuomos kaina yra neperaukšta ir ar prekybininkams tai apsimoka. Mažiau alkocholio ir mėsų, daugiau veiklų ir žaidimų bei vegetariškų, sveikų patiekalų
  3. Prekių pasirinkimą, geriau būtų daugiau menininkų darbų mažiau šaukštų ir keptuvių. Žmonių srauto reguliavimą, nes kartais, kai perdaug žmonių tai negali nieko jau ir pažiūrėti, būtų protingiau jeigu leistų tam tikrą žmonių kiekkį į tam tikras vietas.
  4. nieko
  5. Neturiu konkrečių pasiūlymų
  6. Daugiau daiktu, negu maisto
  7. Neturiu ką pasiūlyti, viskas tvarkoje.
  8. Viską
  9. Daugiau ero foto
  10. apmažinti žmonių srautus, kažkaip suskirstyti sekcijom tiek prekybininkus, tiek atlikėjus, tik vargu ar tai lengvai padaroma :)