Kaziuko mugės organizavimo analizė

Ką siūlytumėte tobulinti Kaziuko mugėje?

  1. -
  2. Pritraukti daugiau atlikėjų, prekybininkų iš užsienio, neleisti prekiauti pigiu kinietišku/turkišku šlamštu ir šiaip dalykais ne į temą.
  3. Manau kad mūgėje per daug maisto kaip dešrų, žuvų ir ji tuo ji panašėja į turgų miesto centre. Galbūt tokioms prekėms galėtų būt skirta specializuota vieta ar jų tiesiog sumažinta. Norėčiau daugiau originalesnių prekių, menininkų ar tiesiog darbščių žmonių sukurtų darbų. Pastebiu per daug pasikartojančių prekių, neieškoma išskirtinumo.
  4. daugiau erdvės mažiau spūsties
  5. "Oro" pasirinkimą.
  6. Bazuotis nuo Onos bažnyčios iki Lukiškių aikštės ir joje, o nesiplėsti į senamiestį.
  7. Pailgeti programa, patobulinti priekiavima.
  8. ieškoti alternatyvų - nusibodo vien baronkos ir meduoliai, nors jų aišku irgi reikia!
  9. Didesnės erdvės gedimino prospekte. Kad miniai žmonių nereikėtų tiek grūstis
  10. Mažiau parduotuvinės prekybos ir vienodų prekių (visi Kaziuko mugės meduoliai vienodi, nors jais prekiauja skirtingi žmonės), daugiau unikalių prekių. Nepatinka ir sultinys iš kubelio bei sočios, sunkios, riebaluose skendinčios kremzlinės dešros: mano nuomone, daug daugiau susidomėjimo susilauktų neriebi daržovių sriuba, lengvesni bulvių patiekalai, pyragėliai su mėsa/daržovėmis. Norėtųsi išlaikyti Kaziuko mugės dvasią ir neužteršti jos bigiais blizgučiais, neskoningais papuošalais ir aksesuarais, puodeliais su keistais užrašais.