Kaziuko mugės organizavimo analizė

Ką siūlytumėte tobulinti Kaziuko mugėje?

  1. Norėtųsi daugiau loterijų, žaidimų, žmonių įtraukimo į mugę ir MAŽESNIŲ KAINŲ
  2. hm... gal kaip nors praplėsti erdvę, nes savaitgalio metu užplūsta minios žmonių. Paįvairinti prekes, nes meniniu, saviraiškos atžvilgiu pastaraisiais metais labai sumenko pasirinkimas. Neleisti dalyvauti stambesnėms įmonėms, manau tai turėtų būti amatininkų, o ne verslininkų renginys.
  3. gal daugiau normalaus lietuviško maisto, nei greito... butu smagu jeigu pvz butu žemaitiška, dzūkiška, suvalkijos virtuve..kiekvienas atvažiaves iš savo regiono pasiūlytu kažkokius budingus tik šiam kraštui ir retai sutinkamus patiekalus... taipogi butu smagu daugiau pamatyti kaip kas daroma pvz, kad gutu galima pamatyti kaip pinamos palmes, biški primokejus supynti kartu su meistru palme pagal savo pageidavima itt.
  4. neturiu pasiulymu
  5. Isskaidyti mases, ir labiau klasifikuoti pagal pobudi
  6. Kažkokiu būdu mažinti žmonių srautą, nes tik aukšti žmonės gali viską pamatyti (:
  7. Geresnis oras galėtų būti :D Ir kad nebūtų turginių prekybininkų. Išlaikyti meną ir amatus.
  8. Paryškinti ir pagerinti koncertinę programą, trūksta didesnės prekių įvairovės, daugiau interaktyvumo - amatininkai galėtų ne tik pardavinėti savo produkciją tačiau ir demonstruoti kaip ji gaminama, pačiam bandyti kažką gaminti etc.
  9. Koncertines ir laisvalaikio programas, pasiulyti lankitojams kazka naujo, idomaus ir pritraulkiancio demesi.
  10. Skirti daugiau erdves prekybininkams.