8. Ar buvo laikomasi Kalėdinių rinkinių atvežimo grafiko? Su kokiais iššūkiais susidūrėte? Su kuo iš tiekėjų turėjote problemų, o su kuo darbas vyko sklandžiai?
Atvežimo grafikas vyko pakankamai sklandžiai, tik labai ilgai laukėm Rivieros krovinio. Butų labai gerai jeigu visos sąskaitos butų įkritusios per edisoft ir nereikėtu pajamuoti rankinių būdų.
Taip, su vežimo grafiku viskas vyko sklandžiai, labai džiaugiamės, jog kalėdines prekes jau pradėjome gauti rugsėjo mėnesį, taip galėjome darbą salėje pasidaryti be jokio skubėjimo.
Kalėdinių rinkinių atvežimo grafiko buvo laikomasi.
Vyko viskas sklandžiai.
Čia niekas nesikeičia, kaip ir kiekvienais metais.Vieni laikosi, kiti dėl kažkokių priežasčių ne. Bet labai bloga situacija nebuvo.
Viskas vyko pagal grafiką.
Sklandžiai darbas vyko ; su Mirabelos, Sirovos, jie labai rūpinosi mūsų prekėmis