Kalėdinė apklausa 2019

8. Ar buvo laikomasi Kalėdinių rinkinių atvežimo grafiko? Su kokiais iššūkiais susidūrėte? Su kuo iš tiekėjų turėjote problemų, o su kuo darbas vyko sklandžiai?

  1. Viskas vyko sklandžiai
  2. Visko sulaukėme pačiu laiku, papildymai vyko sklandžiai, kitiems metams turiu pastebėjimą pati sau - pasidomėti pardavimais ir užsakyti tinkamus kiekius :)
  3. Kalėdinių rinkinių atvežimo grafiko buvo laikomasi. vėlavo Rivjeros, bet ofisas perspėjo. Darbas vyko sklandžiai su visais tiekėjais, jokių problemų neturėjome. Tas dienas kai buvo vežami rinkiniai, reikėjo kad dirbtų daugiau darbuotojų(kitąmet žinosiu), nes prekes reikėjo ir sutikrinti ir susidėlioti, tomis dienomis pritrūkdavome rankų.
  4. Visi rinkiniai važiavo pagal grafiką,su tiekėjais jokių bėdų neturėjome.
  5. Rinkinių atvežimai vyko sklandžiai, neturėjome problemų su tiekėjais
  6. Viskas vyko pagal grafiką (jei neskaičiuoti Rituals)
  7. Buvo laikomasi.
  8. Grafiko buvo laikomasi, jokių problemų neiškilo.
  9. Viskas buvo gerai.
  10. Taip. Viskas važiavo pagal grafiką. Nesklandumų nebuvo. Darbas vyko sklandžiai.