Kaimo nykimas Lietuvoje

Jūsų nuomone, gyvenimas kaime prabanga ar papildomi rūpesčiai? Atsakymą pagrįskite

  1. Prabanga, zmoniu akimis kurie neturi kaimo sodybos.
  2. Gyvenimas kaime yra papildomi rūpesčiai
  3. Prabanga, manau daug kas norėtų turėti sodybą kaime, bet ne visi gali tai sau leisti
  4. Prabanga
  5. Prabanga, nes po truputuką kaimo sodybos atgija, ir vis daugėja žmonių kaimo sodybose, tai sakyčiau prabanga turėti kaimo sodyba ir pabėgti iš to miesto.
  6. Xxx
  7. Rūpesčiai, nes darbo daugiau
  8. Nei labai didelė prabanga, nei rūpesčiai. Jei susisiekimas su miestu yra geras ir yra tam aplinkybių tai nėra jokių problemų, išskyrus atstumas, kuriam įveikti yra reikalingos papildomos išlaidos, o dėl prabangos, tqi dažniau kaime turės asmuo savo teritoriją, kurioje galės leisti laiką ir daugoau ramybė (nėra tiek daug triukšmo).
  9. Tiek viena, tiek kita. Prabanga- turėti savo erdvę, ramesnę vietą, o jei netoliese yra ežeras ar upė, tada išvis tobula. Papildomi rūpesčiai- sunkesnis susisiekimas su miestu, dažnai kaime nėra įvairių paslaugų, tad neretai tenka vykti į miestą.
  10. Papildomi rūpesčiai