Kaimo nykimas Lietuvoje

Jūsų nuomone, gyvenimas kaime prabanga ar papildomi rūpesčiai? Atsakymą pagrįskite

  1. Priklausomai nuo to ką žmogus užsiima. Jei turi tik sodyba kaime, tai yra prabanga
  2. Gyvenimas kaime kartais gali būti su papildomais rūpesčiais, nes reikia nudirbti darbus, pvz. nusipjauti žolę, palaistyti šiltnamį.
  3. Abu. Išlaikymui reikia daugiau pinigų, investicijų, be to, reikalauja daugiau priežiūros, darbo
  4. Prabanga, nes turėti savo maisto išteklių ar pramogą yra privilegija ir ne visi tai gali turėti
  5. Prabanga su papildomais rūpesčiais, nes turi daug daugiau daryti nei gyvenant bute be kiemo. Tačiau tie rūpesčiai smagūs !
  6. Turbūt ir tas, ir tas. Prabanga, nes retas, kuris gali sau leisti tai, o rūpesčiai, kadangi ne kiekvienas pasiryžtų gyventi už miesto, pats rūpintis supančia aplinka, atsiriboti nuo įprasto šurmulio, prisitaikyti prie kasdienio darbo ir pan.
  7. Prabanga. Daugiau ramybės, savos aplinkos ir mažiau pašalinių žmonių, mažiau taršos
  8. Ir prabanga ir papildomi rupesciai
  9. Papildomi rupesciai, nes mazesniuose kaimuose nera vandentiekio,kanalizacijos.Viska turi pats isivesti. Keliai netvarkomi,sergantiems sunku apsilankyti pas gydytojus. Kaimo vieniesiems senoliams neskiriama socialine prieziura.
  10. Papildomi rupesciai, nes kaime yra daug darbo