Ar skiriasi žmogus gyvenantis kaime nuo žmogaus gyvenančio mieste? (Jeigu taip, argumentuokite kodėl)
Kaime gyvenantis žmogus paprastesnis ir laimingesnis.
Mieste visi labiau skuba, yra labiau uzimti
Kaimo zmogus yra pamirstas valstybes
Taip,išsilavinimu
Taip, nes mieste žmonės labiau baltarankiai.
Žmonės kaime, kažkiek paprastesni
Taip, skiriasi
Taip, nes mieste gyvenančio žmogaus gyvenimas yra patogesnis, mažiau kasdienių rūpesčių, nereik užsiimti tokiais buitiniais darbais, kaip šilumos palaikymu, žolės pjovimu ir pan, bet žmogaus gyvenančio kaime gyvenimas yra ramesnis, labiau bendruomeniškesnis.