Kaimo nykimas Lietuvoje

Ar skiriasi žmogus gyvenantis kaime nuo žmogaus gyvenančio mieste? (Jeigu taip, argumentuokite kodėl)

  1. Nes skiriasi žmonių aplinka, darbą, kurį dirba, todėl ir žmonių vertybės gali šiek tiek skirtis
  2. Taip, kartais skiriasi požiūriai
  3. taip, labiau ukiskas
  4. Savo požiūriu į gyvenima, elgsena ir kartais manieromis.
  5. Taip, labiau išsilavinę
  6. Taip, savo elgesiu
  7. Taip, jau atsakiau prieš tai, kuo skiriasi
  8. Jeigu žmogus ūkininkauja, jis dažnai yra pririštas prie ūkio reiklaų, skirtingai nei miesto žmogus, kuris gali sau leisti laisvu metu keliauti neskaičiuojant laiko
  9. Taip, nes kaimo žmonėms visko reikia mažiau.
  10. Taip. Vartotojiškumu, gebėjimu atlikti tam tikrus darbus patiems. Dažnai žmonės kaimuose gyvena paprasčiau, jiems reikia mažiau, jų požiūris į gyvenimą dažnai yra kitoks nei miestiečių - nėra tokie egoistai, materialistai ir pan.