Kaimo nykimas Lietuvoje

Kaip manote, ar miesto gyventojas skiriasi nuo kaimo gyventojo? Atsakymą argumentuokite

  1. Taip, skiriasi. Miesto gyventojai platesnio mastymo, labiau ispruse, imlesni naujovems. Taciau jokiu budu negalima teigti, kad kaime vien tik neispruse gyventojui. Visur visokiu yra, visokiu ir reikia :) Kartais neatskirsi ar zmogus is kaimo ar is miesto, o kartais skirtumai labai akivaizdus. O kartais galima net atvirksciai pagalvoti, nes ir miestieciu visokiu yra ir kaimieciu visokiu :)
  2. Niekuo,tik,kad mieste yra daugiau galimybiu: socialinei veiklai, darbo rinka platesne,susiekimas yra lengvesnis zmonems neturintiems masinu. Kaimo zmonems su mazoms pajamomis yra sunkiau kulturintis,dalyvauti renginiuose,nebera mokyklu,biblioteku.Jaunimui nebera ka veikt kaimuose. Jei atstumas tolimas nuo darbo,mokyklos tai dauguma rinksis geriau mieste gyventi.
  3. Ne, visi zmones yra lygus, priklauso nuo ju auklejimo, o ne nuo gyvenamosios vietos
  4. Turbut taip, nes kaimo gyventojas yra laisvesnis už miesto gyventoja.
  5. Labai skiriasi,išsilavinimu
  6. Ne
  7. Taip, manau kad kaimo gyventojai labiau yra darbštūs, geresni bei ūkiški žmonės, mano nuomone jiems yra lengviau išgyventi nei miesto žmonėms lyginant kokia situacija šiuo metu yra ir mūsų šalyje ir visame pasaulyje..
  8. Ne
  9. Ne, negalime lyginti kaimo žmogaus su miesto, nes ir mieste gyvenantys žmonės yra labai skirtingi, tiek ir kaimuose gyvena labai skirtingi žmonės.
  10. Nesiskiria, miestieciai tik jauciasi “kazkuo pranasesni”