Kaimo nykimas Lietuvoje

Kaip manote, ar miesto gyventojas skiriasi nuo kaimo gyventojo? Atsakymą argumentuokite

  1. Kuom jie gali skirtis? Nesiskiria. Visi žmonės kaip žmonės.
  2. Taip, miesto žmogus neskaičiuoja laiko , priešingai nei kaimo žmogus užsiimantis ūkininkavimu
  3. Manau, kad kaimo gyventojas moka atlikti daugiau darbų ir yra savarankiškesnis, nei miesto žmogus.
  4. Ne, nes visi žmonės lygūs ir turi turėt tas pačias teises ir pareigas kaip šalies gyventojai
  5. Taip. Daugiau ribojimų gamtos atžvilgiu ir daugiau laisvės urbanizmo atžvilgiu
  6. Kaimo gyventojai laimingesni
  7. Nemanau, kad skiriasi. Gyvenamoji vieta nebūtinai turi turėti įtakos mūsų intelektui, savimonei ar išprūsimui.
  8. Kartais taip, kartais ne. Vieno kaimo gyventojai savo poelgiais matosi, kad iš kaimo, bet būna ir tokių, kurie gyvena kaime, bet yra labai protingi ir tikrai negalėtum pagalvoti, kad jis iš kaimo.
  9. Manau, jog priklauso nuo pačio asmens, bet dažniausiai kiek teko susidurti asmeniškai, tai skiriasi. Kaip kokiu aspektu pažvelgiama bus
  10. Manau, kad ne. Gali skirtis tik dėl to, kokioje šeimoje gimė.