Ką galvojate apie pilietiškumą?https://apklausa.lt/private/forms/ka-galvojate-apie-pilietiskuma-j8kagsy

Kodėl taip manote?

  1. Nematau prasmės išskirti, iškelti savo gimtąją šalį. Man gražu, kai tradicijos maišosi. Tu nesi skolingas ar priklausomas nuo savo gimtosios vietos ar joje gyvenusių žmonių. Manau, kad šalys turėtų vienytis, maišytis.
  2. Nes taip sugalvojo tautos išrinkti protingi žmonės ir užrašė konstitucijoje.
  3. Taip manau, nes kiekvienas žmogus turi būti pilietiškas, kad galėtumėme didžiuotis sava šalimi.
  4. Kai myliu mamą,tėtį, sesę ar brolį - būnu geras šeimos atstovas, vertas joje būti. Lygiai taip yra ir kai myliu brolį lietuvį, tik tada būnu geras pilietis, vertas būti lietuvoje tarp čia gyvenančių tautiečių. Bet kaip tą meilę broliui lietuviui parodyt? Va čia ir prireikia sąvokos - pilietiškumas! Meilę rodau padėdamas, sąžiningai elgdamasis, neįžeizdamas, nepašiepdamas, paremdamas tiek finansiškai,tiek emociškai ir, svarbiausia, neburbėdamas ant brolių lietuvių (nesvarbu ar tai kaimynas, ar tai seimo narys, ar mano giminaitis,ar kas jis bebūtų...). Jei visa tai darau, esu pilietiškas, o jei ne - turiu savy kaiką taisytino.
  5. Man to nereik