Ką galvojate apie pilietiškumą?https://apklausa.lt/private/forms/ka-galvojate-apie-pilietiskuma-j8kagsy
9 kl. mokinių anketa apie pilietiškumą ir jo reikšmę. Dėkojame visiems už atsakymus!
Koks Jūsų amžius?
Ką Jums reiškia pilietiškumas?
- 1+1=4 2+2=16 3+3=36 4+4=?
- Meilę šalia esančiam.
- Buvimą piliečiu, t.y. aktyviai dalyvauti visuomenės, valstybės gyvenime
- Pilietiškumas, mano nuomone tai yra žmogaus tokia savybė, kuri rodo žmogaus savanoriškumą savo bendruomenei, žmogaus geranoriškumas kito atžvilgiu.
- (43)pilietiškumas man reiškia -meile Lietuvai , puoselejimas jos paprociu ,kalbos
- Priklausymas ir meilė savo valstybei
- Pilietiškumas man yra asmeninės laimės dalinimasis su aplinkiniais ir neatsainus požiūris į valstybės reikalus, rinkimus ir pan.
- Man tai reiskia meilę tėvynei.
- Pilietiškumas man - tai matymas toliau "savo daržo", pareiga prisidėti prie bendros visuomenės gerovės.
- Pilietiškumas – tai sąžiningumas, pareigingumas valstybės ir visuomenės atžvilgiu,pagarba valstybės simboliams, įstatymų laikymasis.
Kodėl taip manote?
- Nes 6ix9ine yra dievas
- Todėl, kad mylėdami kitus išmokstame mylėti save toks koks esi. Tikras ryšys yra nuoširdi meilė.
- Tik kartu galime sukurti kažką svarbaus savo bendrai gerovei, saugumui
- Nes pati stengiuosi elgtis ir taip atrodo turėtų elgtis kiti
- Nes Lietuva be kalbos .be parociu ir be istorijos saknu - prarastu savo esybe ir autentiskuma.Kiekvienas lietuvis savo sirdyje turi nesiotis bent dalele lietuviskumo
- Nes aš pilietis valstybės, kurioje gyvenu :)
- Taip manau dėl to, kad pilietiškumas ir pilietis privalo šią sąvoką suvokti kaip pareigą ir atsakomybę.
- Nezinau seip Ir viskas?
- Nes jei valstybei gerai, gerai ir visiems joje gyvenantiems.
- Dori, sąžiningi ir aktyvūs piliečiai- visuomenės ir valstybės gerbūvio pagrindas. (48)