Ką galvojate apie pilietiškumą?https://apklausa.lt/private/forms/ka-galvojate-apie-pilietiskuma-j8kagsy
Kodėl taip manote?
Nes 6ix9ine yra dievas
Todėl, kad mylėdami kitus išmokstame mylėti save toks koks esi. Tikras ryšys yra nuoširdi meilė.
Tik kartu galime sukurti kažką svarbaus savo bendrai gerovei, saugumui
Nes pati stengiuosi elgtis ir taip atrodo turėtų elgtis kiti
Nes Lietuva be kalbos .be parociu ir be istorijos saknu - prarastu savo esybe ir autentiskuma.Kiekvienas lietuvis savo sirdyje turi nesiotis bent dalele lietuviskumo
Nes aš pilietis valstybės, kurioje gyvenu :)
Taip manau dėl to, kad pilietiškumas ir pilietis privalo šią sąvoką suvokti kaip pareigą ir atsakomybę.
Nezinau seip
Ir viskas?
Nes jei valstybei gerai, gerai ir visiems joje gyvenantiems.
Dori, sąžiningi ir aktyvūs piliečiai- visuomenės ir valstybės gerbūvio pagrindas.
(48)