Ką galvojate apie pilietiškumą?https://apklausa.lt/private/forms/ka-galvojate-apie-pilietiskuma-j8kagsy

Ką Jums reiškia pilietiškumas?

  1. 1+1=4 2+2=16 3+3=36 4+4=?
  2. Meilę šalia esančiam.
  3. Buvimą piliečiu, t.y. aktyviai dalyvauti visuomenės, valstybės gyvenime
  4. Pilietiškumas, mano nuomone tai yra žmogaus tokia savybė, kuri rodo žmogaus savanoriškumą savo bendruomenei, žmogaus geranoriškumas kito atžvilgiu.
  5. (43)pilietiškumas man reiškia -meile Lietuvai , puoselejimas jos paprociu ,kalbos
  6. Priklausymas ir meilė savo valstybei
  7. Pilietiškumas man yra asmeninės laimės dalinimasis su aplinkiniais ir neatsainus požiūris į valstybės reikalus, rinkimus ir pan.
  8. Man tai reiskia meilę tėvynei.
  9. Pilietiškumas man - tai matymas toliau "savo daržo", pareiga prisidėti prie bendros visuomenės gerovės.
  10. Pilietiškumas – tai sąžiningumas, pareigingumas valstybės ir visuomenės atžvilgiu,pagarba valstybės simboliams, įstatymų laikymasis.