Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa

Ar valstybė turėtų skatinti elektromobilių įsigijimą? Kokiu būdų ji tai galėtų daryti?

  1. Turėtų, tačiau jį pasikrauti galima tik didmiesčiuose, o tai kol kas yra problema. Galbūt ateityje.
  2. Būtų šaunu jei savivaldybė prisidėtų prie elektromobilių įsigijimo. Nors valstybiniu lygmeniu tai stringa.
  3. neturiu nuomonės
  4. Taip. Kompensuoti sąnaudas.
  5. neturiu nuomonės
  6. turėtų, siekiant prisidėti prie užterštumo mažinimo. Gal kompensuojant kokią nors sumą automobilio įsigijimo vertės?
  7. neturiu nuomones
  8. ne
  9. Taip, įrengti elektromobilių pasikrovimo stoteles.
  10. Gal ir turėtų. Tačiau atsižvelgiant į jų kainą, galėtų būti numatytas tokių automobilių išlaidų dalinis kompensavimas