Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa

Ar valstybė turėtų skatinti elektromobilių įsigijimą? Kokiu būdų ji tai galėtų daryti?

  1. -
  2. Butinai, Skatindama galėtu kompensuoti PVM mokestį.
  3. Neturėtų.
  4. Ne, nes tam reika, kad vairuotojai peržiūrėtų vairavimo filosofija su kuru. Investijos ir kompensacijos įsigyjant tokį automobilį.
  5. taip
  6. Nežinau
  7. Manau, kad turėtų. galėtų kurti infrastruktūrą (kur būtų galima pakrauti),
  8. Taip
  9. Turetu
  10. -