Ar valstybė turėtų skatinti elektromobilių įsigijimą? Kokiu būdų ji tai galėtų daryti?
- -
- Butinai, Skatindama galėtu kompensuoti PVM mokestį.
- Neturėtų.
- Ne, nes tam reika, kad vairuotojai peržiūrėtų vairavimo filosofija su kuru. Investijos ir kompensacijos įsigyjant tokį automobilį.
- taip
- Nežinau
- Manau, kad turėtų. galėtų kurti infrastruktūrą (kur būtų galima pakrauti),
- Taip
- Turetu
- -