Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa
Ar valstybė turėtų skatinti elektromobilių įsigijimą? Kokiu būdų ji tai galėtų daryti?
taip, lengvatomis
BŪTINAI TURI!! pirmas dalykas reikia pakrovimo stotelės Jonavoje, antra reikia lengvatų juos įsigyti ir kad būtų pigesnė eksplotacija
Taip turėtų skatinti mažinant (dalinai kompensuojant) tokių automobilių įsigijimo kaštus.
Taip
Manau, kad Jonavoje nėra nei vienos stovėjimo aikštelės su elektromobilių įkrovimo vieta. Kodėl turėčiau pirkti transporto priemonę, jei net savo mieste negaliu pasirūpinti jos "kuru"?