Kaip vertinate autobusų stoties pasiekiamumą pėsčiomis, dviračiu ir viešuoju transportu (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai).
- Gerai
- puikiai
- gerai.
- pėsčiomis gana tolokai, bet kelias nėra blogas. dviračiu sąlygų nėra. viešuoju transportu gerai, tik retai jis važiuoja.
- puikiai
- puikiai
- gerai
- Vertinu gerai.
- neaktualu
- dviračiu nėra galimybės, pėsčiomis labai toli, viešuoju transportu - važiuoja retai