Kaip vertinate autobusų stoties pasiekiamumą pėsčiomis, dviračiu ir viešuoju transportu (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai).
- Gerai
- 7/10
- iš 10 balų 10
- Geras
- Pėsčiomis susisiekimas yra gana patogus; dviračiu - nėra labai patogu, nėra kur palikti dviračio.
- Nezinau
- -
- gerai
- geras
- Susisiekimas geras.