Kaip vertinate autobusų stoties pasiekiamumą pėsčiomis, dviračiu ir viešuoju transportu (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai).
- Viskas puiku
- Gerai
- gerai
- Nevertinu
- Gerai
- Gerai
- Gerai
- Stotis yra patogioje vietoje beveik pačiame centre ir privažiavimas ar atėjimas pėsčiomis yra patogus.
- Labai gerai.
- gerai