Kaip vertinate dviračių infrastruktūrą susisiekimui su geležinkelio stotimi (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai): takai, dviračių saugojimo vietos, apšvietimas, saugumas, kt.
- Vidutiniškai
- Nevažinėju
- gerai
- dviračiu nevažinėju.
- nevažiuoju
- gerai
- gerai
- nesinaudoju
- Negaliu vertinti. Mes su šeima važiuojame savo gyvanamosios vietos apylinkėse (t. y. kaimais)
- nevertinu-nesinaudoju