Kaip vertinate dviračių infrastruktūrą susisiekimui su geležinkelio stotimi (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai): takai, dviračių saugojimo vietos, apšvietimas, saugumas, kt.
- Nevažiavau.
- gerai
- saugu.
- Kelias Jonava-Konceptas galetu apsviesti kelia, daznai vazineja dviratininkai, ten eismas didelis.
- susisiekimas geras
- Blogai
- Patenkinamai
- Viskas gerai, patogus susisiekimas
- Neturiu nuomonės.
- Takų, dviračių saugojimo vietų, apšvietimo - trūksta.