Kaip vertinate dviračių infrastruktūrą susisiekimui su geležinkelio stotimi (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai): takai, dviračių saugojimo vietos, apšvietimas, saugumas, kt.
- 0/10
- Iš 10 balų 5. Dviračių takų nėra, prasidedant kelio ruožui nui laidojimo namų.
- Nesinaudoju
- Takų nėra, reikia važiuoti gatve.
- Nezinau
- -
- gerai
- pakankamai geras
- Infrastruktūra gera. Susisiekti patogu.
- Gerai