Neturiu nuomonės.
Taip pat kaip su Achema.
Infrastruktūros nėra. Važiuoti pagrindine gatve man nesaugu.
Nevažinėju
reikia dviračių tako, nesaugu gatve
negaliu pakomentuoti, ten nevažiuoju.
nevažiuoju
nepakankamai saugi
gerai
Laaabai blogai. Vyrui teko dirbt Karmelevoj ir jis vaziuodavo i ja dviraciu, tad atkarpa iki sveicarijos tragiska