Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa
Kaip vertinate dviračių infrastruktūrą susisiekimui su Šveicarija (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai).
blogas nes reikia važiuoti kelkraščiu arba pačiu keliu, tačiau ten yra didelis automobilių judėjimas dėl to yra nesaugu
Tokios infrastruktūros apskritai nėra, kaip ją galima vertinti?
Nesinaudoju
Dviračių tako iki Šveicarijos nėra. Tenka važiuoti ypač judriu plentu (labai nesaugu, kelias pakankamai siauras, kelkraščiu kylant į kalną ties Šveicarija važiuoti išvis neįmanoma, nes labai birus gruntas ir dviračio ratai skersuojasi, kelias siauras, automobilių srautas didelis, važiuoja daug krovininių automobilių) arba važiuoti aplinkkeliu (neasfaltuotas, duobėtas kelias, jeigu pralenkia automobilis, kyla daug dulkių ir malonumo važiuoti nebelieka). Stengiamės vengti tokios kelionės.
nesaugu, nera dviraciu taku.
Nevaziuoju
Kadangi plentu vyksta intensyvus judėjimas, dviračiais važiuoti nėra saugu. reikėtų atskiro dviračių tako. Nėra patogu į Šveicariją važiuoti dviračiu, nes reikia įveikti nemažą įkalnę.