Kaip vertinate dviračių infrastruktūrą susisiekimui su Šveicarija (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai).
- neteko susidurti
- -
- Jos ten nėra. 0/10
- Nevažiuoju, bet tokios infrastruktūros nėra.
- Susisiekimas gerėja
- Nesinaudoju
- Neturiu nuomonės, nes nesinaudoju.
- Nezinau
- -
- nekas, reikia vaziuoti gatve