Kaip vertinate dviračių infrastruktūrą susisiekimui su Rukla (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai).
- Infrastruktūros nėra. Važiuoti pagrindine gatve man nesaugu.
- Nevažinėju
- reikia dviračių tako, nesaugu gatve
- negaliu pakomentuoti, ten nevažiuoju.
- nevažiuoju
- nesinaudoju
- gerai
- nesinaudoju
- Negaliu vertinti. Mes su šeima važiuojame savo gyvanamosios vietos apylinkėse (t. y. kaimais)
- nevertinu, nevažinėju