Kaip vertinate dviračių infrastruktūrą susisiekimui su Rukla (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai).
- Kiek žinau, dviračių tako iki pat Ruklos nėra, tenka važiuoti plentu...
- nekokia, kelkraščiu tenka važiuoti
- nesaugu, nes nera dviraciu tako.
- Prastas per Gudzioniu g.
- neturiu nuomonės
- Blogai
- Nepatenkinamai
- Neturiu nuomonės
- Neturiu nuomonės.
- Taip pat kaip su Achema.