Jos ten nėra. 0/10
Nevažiuoju, bet tokios infrastruktūros nėra.
Nesinaudoju
Neturiu nuomonės, nes nesinaudoju.
Nezinau
-
nekas, reikia vaziuoti gatve
blogas nes reikia važiuoti kelkraščiu arba pačiu keliu, tačiau ten yra didelis automobilių judėjimas dėl to yra nesaugu
Tokios infrastruktūros apskritai nėra, kaip ją galima vertinti?
Nesinaudoju