Kaip vertinate autobusų paslaugas susisiekimui su Achema (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai): stotelės vietos patogumas ir infrastruktūros patrauklumas, maršruto dažnumas, komfortas autobuse, vairuotojo paslaugumas, bilieto kaina, kt.
- Gerai
- Nėra poreikio naudotis šio marštruto autobusais.
- Nevažiuoju šiuo maršrutu, neturiu nuomonės.
- Iš mūsų mikrorajono nėra tokios galimybės.
- Neturiu tikslo
- Nevažinėju
- Retokai
- negaliu pakomentuoti, ten nevažiuoju.
- nevažiuoju
- nesinaudoju