Kaip vertinate autobusų paslaugas susisiekimui su Achema (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai): stotelės vietos patogumas ir infrastruktūros patrauklumas, maršruto dažnumas, komfortas autobuse, vairuotojo paslaugumas, bilieto kaina, kt.
- -
- gerai
- Šiuo momentu ten dar nedirbu, negaliu pasakyti.
- Nesinaudoju.
- Neainaudoju
- Nesinaudoju šia paslauga
- nevaziuoju
- Susisiekimas per Gūdžionių g. Kaip rusu laikais, nors eismas intensyvus.
- nevažiuoju šiuo maršrutu
- Gerai