Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa
Kaip vertinate autobusų paslaugas susisiekimui su Achema (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai): stotelės vietos patogumas ir infrastruktūros patrauklumas, maršruto dažnumas, komfortas autobuse, vairuotojo paslaugumas, bilieto kaina, kt.
Nevažiuoju viešuoju transportu į Achemą
nevažinėju
nesinaudoju
-
n/n
Iš 10 balų 8, nes šeštadieniais ir sekmadieniais labai blogas susiekimas
Su Achema susisiekimas gal ir geras, bet kodėl niekas nesirūpina kitais keliais ir kitomis įmonėmis? Pvz: Gudžionių g.
Nesinaudoju
Neturiu nuomonės, nes nesinaudoju.
Autobusu. As su masina per gudzioniu g.vaziuoju kaip su vezimu. Darykit ne dviraciu takus, masinom kelius sutvarkykite