Userausteja.vilkelyte
Vieša
Pranešti

Individų pasirinkimą įsigyti prekę lemiantys veiksniai

Esu Sandra Kazlauskaitė, Vilniaus universiteto Verslo mokyklos Tarptautinio marketingo ir prekybos magistro kurso studentė. Baigiamajam darbui atlieku apklausą. Prašau, atidžiai perskaitykite klausimus ir atsakykite į juos, pažymėdami Jums tinkamiausią atsakymą, o kur prašoma, įrašykite savo atsakymą. Anketa visiškai anonimiška, jos duomenys bus naudojami statistinei (kiekybinei) analizei. Iš anksto esu dėkinga už Jūsų nuoširdžius atsakymus.

1. Ar asmeniškai sutinkate su toliau pateiktais teiginiais apie informaciją, kuria pasidomite prieš įsigydami prekę? Prie kiekvieno toliau pateikto teiginio nurodykite savo asmeninę poziciją skalėje, kur 1 reiškia „visiškai nesutinku su teiginiu“, o 9 – „visiškai sutinku su teiginiu“.
2. Ar asmeniškai sutinkate su toliau pateiktais teiginiais apie savo elgesį, ketinant įsigyti mobilųjį telefoną? Prie kiekvieno toliau pateikto teiginio nurodykite savo asmeninę poziciją skalėje, kur 1 reiškia „visiškai nesutinku su teiginiu“, o 9 –„visiškai sutinku su teiginiu“.
3. Ar asmeniškai sutinkate su toliau pateiktais teiginiais apie mobiliojo telefono svarbą Jūsų kasdieniame gyvenime? Prie kiekvieno toliau pateikto teiginio nurodykite savo asmeninę poziciją skalėje, kur 1 reiškia „visiškai nesutinku su teiginiu“, o 9 –„visiškai sutinku su teiginiu“.
4. Artimiausiu metu (vieno mėnesio laikotarpyje) planuoju įsigyti mobilųjį telefoną:
6. Kokia Jūsų nuomonė apie Pietų Korėjos ir Kinijos valstybes? Prie kiekvieno toliau pateikto teiginio nurodykite savo asmeninę poziciją skalėje, kur 9 reiškia „visiškai sutinku su teiginiu“, o 1 – „visiškai nesutinku su teiginiu“.
7. Pastebėjau, kad skelbime pateikta klaidinga informacija, jog Samsung mobiliojo telefono pagaminimo šalis yra Kinija:
8. Žinau, kad iš tikrųjų Samsung atstovybė yra įsikūrusi ir šios bendrovės produkcija yra gaminama Pietų Korėjoje:
9. Ar asmeniškai sutinkate su toliau pateiktais teiginiais apie skelbime minimą Samsung prekės ženklą? Prie kiekvieno toliau pateikto teiginio nurodykite savo asmeninę poziciją skalėje, kur 1 reiškia „visiškai nesutinku su teiginiu“, o 9 – „visiškai sutinku su teiginiu“.
10. Jei ketinčiau įsigyti mobilųjį telefoną, pirkčiau skelbime nurodytą Kinijoje pagamintą prekę už pateikiamą kainą:
13. Lytis:
14. Jūsų užimtumas:
15. Jūsų amžius:
16. Jūsų išsilavinimas:
17. Jūsų vidutinės mėnesio pajamos siekia:

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų03107
Atsakymų0208

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »