Negalima sakyti nei taip nei ne. Atvykėliams , mano nuomone, yra sunku integruotis į mūsų visuomenę, o susirasti darbą labai sudėtinga. Vienetai, kurie susikuria sau ir kitiems darbo vietas, moka mokesčius ir t.t.,tad nemanau, kad jie prisideda prie LT ekonomikos.
Dirba Lietuvoje,moka mokesčius!!Eksportą plečia!!
Jeigu tai su darbo santykiais susiję emigrantai
Legaliai dirba - moka mokesčius
Dirba kuria verslus tai reiškia moka mokesčius
Pridideda, nes Lietuvos turi išlaidų, moka už būstą, už savo pragyvenimą ir pan.