Dirbdami moka mokesčius ir taip tidina ekonomikos augimą.
Nemoka mokesčių
Užpildo tuščias darbo vietas,mokesčius moka, moka už nuomą ir pragyvenima
Dirba, moka mokescius
Yra išsiregistrave iš Lietuvos
Jeigu dirba mūsų šalies įmonėse, vadinasi moka ir mokesčius, taip ir prisideda.
Kadangi dirba uzsienyje, mokescius moka taip ten, taigi prie LT ekonomikos ir neprisideda.
Mokami mokesciai,sukuriami produktai,kuriamos darbo vietos.
Lietuvos įstatymai pas mus juokingi . Jiems nereikia nei už būstą mokėti , priklauso dienpinigiai dar ten krūva nuolaidų kur mūsu piliečiai to net negauna
Manau, kad dauguma imigrantų savo šalį palieka dėl darbo neatitinkančių lūkesčių arba dėl socialinių problemų šalyse, vis tiek dauguma atvažiuoja dirbti, kas prisideda prie LT ekonomikos