Mums ir taip žmonių trūksta xdd Kuo daugiau jų čia gyvena, tuo daugiau yra perkami dalykai taigi pinigai patenka į Lietuvos ekonomiką
Nz
Papildoma darbo jėga
užima lietuvių nenorimas darbo vietas
Vien tik atsizvelgiant i savo asmeniskai situacija, kad su daugeliu uzsieniciu dirbu, tai manau kad prisideda
Jeigu mokosi ir dirba, moka mokescius tai prisideda
Jeigu jie cia atvaziave tikslingai, pvz mokytis ar dirbti tai zinoma, kad prisideda
Dažniausiai sutinku juos kolegijoj besimokant, kas parodo, kad jie ne šiaip čia atvyko. Todėl manau, kad prisideda
Tiesiog manau kad prisideda
Savo darbe sutinku daug užsieniečių, tai manau, jog tai parodo, kad dirbdami jie ir prisideda prie tos ekonomikos